Home / SPOŁECZNE / WARSZTATY FILMOWE DLA PROJEKTU AKADEMIA EMPATYCZNYCH KOBIET

WARSZTATY FILMOWE DLA PROJEKTU AKADEMIA EMPATYCZNYCH KOBIET

W dniu 24 września nasza fundacja miała przyjemność poprowadzić 7 godzinne warsztaty filmowe, w ramach współpracy z SEN Stowarzyszeniem Edukacji Nieformalnej przy projekcie „Akademia Empatycznych Kobiet”. Uczestnicy mogli poznać elementy powstawania filmu, rodzaje zapisu obrazu, co to jest oś akcji filmowej, o zasadach trójpodziału, znaczeniu wielkości matrycy, czy elementów takich jak; ISO, przesłona, czas migawki, ale i wiele innych szczegółów, które wpływają na powstanie poprawnego filmu. Przy zajęciach merytorycznych, odbyły się również zajęcia praktyczne. Mamy nadzieję, iż to rozbudzi uczestników wyobraźnię i pokochają filmowanie oraz wszystkie elementy z tym związane, jak całą produkcję od A do Z, na co zwrócić uwagę, aby przygotować taki film poprawnie na potrzeby organizacji, czy nawet swoje własne.

Oto test przed warsztatami, z jakim musieli się zmierzyć Uczestnicy warsztatów.

Do artykułu zapewne w niedługim czasie dołączymy elementy, choć małych ułamków pracy montażowej.

Dziękujemy za Uwagę!

Zapraszamy do kolejnych odsłon realizacji różnych działań fundacji oraz do polubienia naszego Fanpage na Facebooku, by dowiadywać się o kolejnych wpisach i inicjatywach. Będziemy również radzi jak zostawicie swój komentarz za który już z góry dziękujemy.

Skocz do Artykułu – Promocji talentu Barbary Cały – projektantki w Rzymie.

https://tworczoscipasja.pl/wszystkie-artykuly/pokaz-mody-w-rzymie-prezentacja-polskiej-koronki-wykonanej-przez-olbrzymi-talent-polski-barbare-caly-z-kolekcja-gold-dubaj-inspirowana-zlotem-dubaju/

Leave a Reply

Your email address will not be published.