Home / INNE / UCZESTNICTWO W POLSKO-NIEMIECKIM FORUM KOBIET Osnabrück 2023

UCZESTNICTWO W POLSKO-NIEMIECKIM FORUM KOBIET Osnabrück 2023

Prezeska Fundacji Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego Pani Agnieszka Maliszewska miała przyjemność i zaszczyt uczestniczyć na zaproszenie ViceStarosty Olsztyńskiej Pani Joanny Michalskiej-Reda w Polsko-Niemieckim Forum Kobiet w dniach 5-7 czerwca 2023r. Miejscem spotkania był zaprzyjaźniony z Powiatem Olsztyńskim – Powiat Osnabrück. Trzy inspirujące dni w zacnym gronie niesamowitych 23 Kobiet reprezentujących Powiat Olsztyński, które spotkały się z reprezentacją Kobiet z Powiatu Osnabrück w Niemczech a przede wszystkim z Panią Anną Kebschull Starostą Powiatu Osnabrück. Całe wydarzenie miało wymiar dużej dawki sympatii oraz nawiązaniem współpracy. Vice Starosta Olsztyński wraz z Starostą Osnabrück, podpisały oficjalną deklarację przyjaźni między kobietami z Polski i Niemiec. To niesamowite wydarzenie jest sygnałem wsparcia dla Kobiet na całym świecie! ???? Reprezentantki Powiatu Olsztyńskiego mogły także uczestniczyć w wykładach, warsztatach, wystawach oraz spotkaniach z kobietami z Niemiec.

Oto Krótka migawka z tak ważnego wydarzenia oraz Forum.

Te oto wspaniałe Kobiety były reprezentantkami Powiatu Olsztyńskiego na Polsko-Niemieckim Forum Kobiet w Osnabrück 2023r. O każdej z nich można by napisać tak wiele ważnych, ciepłych słów i tak wiele robią dla naszego powiatu zawodowo i społecznie. Wśród nich są Sołtyski, Radne i wiele znakomitych osobowości, kierujących istotnymi Instytucjami, podmiotami w naszym mieście i powiecie. Każda jest inna i wyjątkowa. Każda ma szeroko określony cel rozwoju społeczeństwa, by powiat nasz był kolebką kultury, nauki i biznesu a przede wszystkim przyjaźni i wsparcia.

Panie również zwiedziły Muzeum oraz poznały także jego roślinność i posmakowały przygotowanych z muzealnego ogródka past.

Po zwiedzaniu Muzeum odbył się rejs po rzece.

Kolację pożegnalną uświetnił występ muzyczny niemieckiej wokalistki.
To było bardzo inspirujące spotkanie polskich i niemieckich Kobiet. Dziękujemy za zaproszenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published.