Home / SPOŁECZNE / PROMOCJE społeczne / ALBUM PAMIĄTKOWY ZE STREFY SPOŁECZNEJ 2022 R. W GDAŃSKU (4,5 CZERWIEC) DNI WOLNOŚCI EUROPEJSKIEJ STOLICY WOLONTARIATU / W TYM WARSZTAT FUNDACJI PT. STWÓRZ SWOJĄ WŁASNĄ KOSZULKĘ

ALBUM PAMIĄTKOWY ZE STREFY SPOŁECZNEJ 2022 R. W GDAŃSKU (4,5 CZERWIEC) DNI WOLNOŚCI EUROPEJSKIEJ STOLICY WOLONTARIATU / W TYM WARSZTAT FUNDACJI PT. STWÓRZ SWOJĄ WŁASNĄ KOSZULKĘ

Promocja Fundacji i projektów fundacyjnych, jakie mieliśmy okazję przedstawić podczas Święta Wolności i Praw Obywatelskich w Europejskiej Stolicy Wolontariatu w Gdańsku w dniach 4,5 czerwca 2022 r.. była dla nas ogromną przyjemnością i wyróżnieniem.

Integracja z setką organizacji pozarządowych w tym fundacji, stowarzyszeń pokazała, jak wielkie serca posiada Polska i jak wielu osobom, wolontariuszom chce się działać dla innych, dla swoich regionów, dla Polski. Program IV edycji Strefy Społecznej w Gdańsku był dość szeroki i ważne, by go także tu ująć na pamiątkę.

Serdecznie dziękujemy jeszcze raz organizatorom w tym Fundacji Gdańskiej za wyróżnienie i wybranie naszej fundacji do udziału w wydarzeniu, ale również za podziękowania w formie papierowej oraz przepiękny album z historią Stoczni Gdańskiej.

Umieszczamy w tym pamiątkowym wpisie galerię olbrzymiej ilości zdjęć, wspólnych działań tworząc to wydarzenie. Ważne, wartościowe, aby wszyscy: wystawcy, uczestnicy, goście, mogli czuć się wyjątkowo, zaopiekowani, potrzebni oraz akceptowani przez społeczeństwo.

Uczestnikom naszych warsztatów, życzymy wszystkiego dobrego i zadowolenia z powstałych na wydarzeniu arcydzieł!

Serdeczności!

Leave a Reply

Your email address will not be published.