Home / SPOŁECZNE / V CZĘŚĆ PROJEKTU JESTEŚMY PIĘKNE ZAWSZE – MODELKI: ANNA, JADWIGA I EWA

V CZĘŚĆ PROJEKTU JESTEŚMY PIĘKNE ZAWSZE – MODELKI: ANNA, JADWIGA I EWA

Pani Ania z panią Dorotką 4

Czas pokazać wszystkie już modelki biorące udział w projekcie „Jesteśmy Piękne Zawsze”, który realizowany był w pomieszczeniach sklepu Większe Klimaty na Jarotach w Olsztynie. Mimo, iż zdjęć cała masa, pora na ich łączną prezentacje. Podzielę ten artykuł na trzy etapy i trzy podpunkty do każdego etapu, aby nasze modelki były obok siebie, w poszczególnych etapach wyszczególnione. Jestem też w trakcie przygotowywania dyplomów dla uczestników i kart pamiątkowych dla szkół, aby każda z nich mogła się pochwalić swoim uczniom obecnym i przyszłym, że w takich projektach bierze udział.

Jak wnioskować można z opinii młodych ludzi, projekty tego typu są młodzieży w starcie zawodowym potrzebne i pomocne. Zawsze jest to fajne, kiedy można się pochwalić, szlifowaniem swojego doświadczenie w rozmaitych akcjach i wydarzeniach. Do CV można wklejać linki  do takowych fotorelacji a jest to miłym zaskoczeniem dla przyszłych pracodawców i robi duże wrażenie na tle innych. Chętnie odwdzięczam się tak zaangażowanym osobom w moje przedsięwzięcia, choćby dyplomami czy prezentacjami danej osoby, szkoły, firmy na moim blogu. Projektów jeszcze będzie cała masa więc zaglądajcie na stronę https://tworczoscipasja.pl mojej gazety internetowej. Blog ten ma różne formy nie tylko prezentacje Projektów społecznych, można w nim także odnaleźć wiele ciekawych i pomocnych rzeczy dla każdego. Planuję też wejść we współpracę z firmą rekrutacyjną, także myślę, że problem bezrobocia będzie też realizowany tutaj. W związku z tym planuję nie długo utworzyć specjalną zakładkę na stronie, pomocną w likwidacji bezrobocia oraz związaną z moją fundacją. Chętnych do współpracy proszę o maile na adres: minawetp@wp.pl

 

Z wydarzenia…

1. W Akademii Fryzjerstwa Adama Przybysza – pierwszy etap naszych pań.

1) Pani Ania, jest drugą imienniczką Anny, jedną już prezentowaliśmy w pierwszej części fotorelacji.

Panią Anię w Akademii czesała Dorota Rudnicka, Krzyś zajął się początkowym etapem fryzury.

Nie przedstawiałam jeszcze Krzysia. Oto jego prezentacja:

Krzysztof Hatowski  – Lat 18, jest jeszcze uczniem Zespołu Szkół Handlowych w Olsztynie na kierunku Fryzjerstwo. Nie poszedł na niego z pasji, postanowił po prostu spróbować. Teraz z każdym dniem przekonuje się, że był to dobry wybór, bo coraz bardziej to go wciąga. W gimnazjum był bardzo zainteresowany lekkoatletyką. Zdobył kilkanaście medali, biorąc udział w biegach oraz tytuł Mistrza Powiatu w lekkoatletyce. Co do fryzjerstwa, jego mocną stroną jest strzyżenie męskie, a marzeniem – Zostać najlepszym fryzjerem i dojść do perfekcji we wszystkim związanym z fryzjerstwem.

 Dodać do tego mogę to co pisałam w poprzedniej części fotorelacji z projektu: 06 kwietnia 2016 r., zdobył I miejsce w Konkursie Fryzjerskim organizowanym przez Zespół szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie, w kategorii Męska Fryzura Klasyczna) Był to I Międzynarodowy i VII Ogólno-polski Konkurs Fryzjerski.
krzyś i mycie włosów pani Ani

Pani Ania z panią Dorotką 3

Pani Ania nasza modelka i Krzyś z Akademii Fryzjerstwa

 

2) Panią Jadwigę czesała w Akademii Marta Szumacher.

3) Pani Ewa doszła bezpośrednio do sklepu, nie była czesana w Akademii Fryzjerstwa więc jej zdjęć z tego etapu nie ma.

2. Z etapu ubierania się w stroje sklepu Większe Klimaty nie będziemy prezentować, to będzie już w końcowym etapie relacji z tego spotkania.

3. Etap makijażu.

1) Pani Ania.

pani Ania makijaż 3

pani Ania makijaż 17

2) Pani Jadwigi i pani Ewy niestety nie mam zdjęć podczas malowania, wykonywania makijażu przez uczennice szkoły pani Magdy Fedor. To cztery jedyne zdjęcia, które mam ale za to, są zdjęcia po zrobionym makijażu.

pani jadwiga makijaz

Panią Jadwigę malowała Wioletta Sobolewska – 23 latka, zakochana w kosmetyce, pracująca jako fakturzystka. W szkole AP Edukacja Sp z o.o. uczy się zaocznie.

Wioletta Sobolewska

Pani Ania jeszcze przed próbną sesją w rękach Krzysztofa z Akademii Fryzjerstwa.

Krzysztof i pani Ania2

Ach i o tym zdjęciu zapomniałam, a jest bardzo fajne. Na zdjęciu pani Ania ze mną, jeszcze przed wyborem stroju. Miała wyjątkowe fory :-), bo to wychowawczyni ze szkoły Szymka, mojego synka. To spotkanie, ten Projekt, ten miły pełen piękna wieczór dla tak wspaniałych kobiet, był po to właśnie, aby je docenić, i ja też pani Aniu zaprosiłam panią do wzięcia udziału w tym Projekcie także w ramach podziękowania za starania i wyrozumiałość w szkole dla mojego dziecka. Szymuś jest chory, diagnozowany wiele miesięcy bez skutku i na panią Anię zawsze można liczyć. Przymyka oko na nasze spóźnienia, albo omijanie przez nas niektórych lekcji ze względu na Szymka stan, osłabienie. Czasem nie mam sumienia go budzić rano na 8 do szkoły, wyniki ciągle ma złe, w zasadzie powinien przebywać w szpitalu lub w domu. Dziękujemy pani Aniu. (Kochani wybaczcie musiałam trochę prywaty w to włożyć.)

pani Ania sklep

Pani Ania nasza modelka2

4. Foto próbne przed sesją.

1) Pani Ania.

pani Ania sesja4

pania Ania sesja

2) Pani Jadwiga, najstarsza nasza uczestniczka – wiek 69 lat.

pani Jadwiga sesja 6

 

pani Jadwiga sesja 7

3) I ostatnia dodatkowa pani, która dotarła w trakcie imprezy i miała ochotę w niej wziąć udział, Pani Ewa.(Niestety pani Ewy zdjęcia muszę usunąć, nie wyraża zgody na ich publikację. Szkoda, bo przystępując do projektu i biorąc w nim udział była informacja, że fotorelacja jest uhonorowaniem pracy uczniów ze szkół.Ale wszystkiego życzymy pani Ewie.

Wszystkim paniom za odwagę i tak miły wieczór, serdecznie dziękujemy.

Już tylko jeden artykuł pozostał do zakończenia relacji z Projektu pt. Jesteśmy Piękne Zawsze, w każdym rozmiarze. Sesja gości z Państwowego Liceum Plastycznego z naszymi modelkami paniami 50,60 plus, już może jutro albo jeszcze dzisiaj.

 

Odesłanie do I części projektu https://tworczoscipasja.pl/wszystkie-artykuly/projekt-spoleczny-jestesmy-piekne-zawsze-w-kazdym-rozmiarze-czesc-i-zarys-oraz-przedstawienie-bohaterow-wydarzenia/

Odesłanie do II części projektuhttps://tworczoscipasja.pl/wszystkie-artykuly/kolejna-bohaterka-projektu-jestesmy-piekne-zawsze-cudowna-mama-mateuszka-pani-kasia/

Odesłanie do III części projektuhttps://tworczoscipasja.pl/wszystkie-artykuly/iii-czesc-projektu-jestesmy-piekne-zawsze-pani-beata-i-trzy-niespodzianki/

Odesłanie do IV części projektuhttps://tworczoscipasja.pl/wszystkie-artykuly/klientka-sklepu-wieksze-klimaty-pani-iwona-w-projekcie-jestesmy-piekne-zawsze-w-kazdym-rozmiarze-oraz-izabela-i-radek/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.