Home / SPOŁECZNE / OLSZTYŃSKA DESKA RATUNKU DLA BEZROBOTNYCH – WSPARCIE PROJEKTU „DZIŚ ZWOLNIENI JUTRO ZATRUDNIENI”

OLSZTYŃSKA DESKA RATUNKU DLA BEZROBOTNYCH – WSPARCIE PROJEKTU „DZIŚ ZWOLNIENI JUTRO ZATRUDNIENI”

wsparcie projektu dziś zwolnienii jutro zatrudnieniOlsztyńska Fundacja „Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego, wchodzi w realizacje działań pomocnych przy likwidacji bezrobocia w Olsztynie. To  nie tylko tworzone dla społeczeństwa projekty promowania ludzi z pasją, ludzi którym się chce działać, pracować i  tworzyć są jej głównym celem, ale również współpraca z Firmami, Instytucjami, które przeciwdziałają bezrobociu, oferując możliwości szkoleń, zatrudnienia itp. Takie firmy będą dla Fundacji priorytetowe!

Dziś publikuję pierwszy artykuł, z serii: „Wspólnie likwidujemy bezrobocie w Olsztynie”, a bohaterem proponującym szereg interesujących rozwiązań jest:

Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie.

Cóż takiego fajnego proponuje dla ludzi bezrobotnych?

(Uwaga! Propozycja dotyczy ludzi pozostających bez pracy do 6 miesięcy lub będących na wypowiedzeniu z przyczyn pracodawcy, oraz osoby te zamieszkują subregion olsztyński.)

Projekt „Dzisiaj zwolnieni Jutro zatrudnieni” to: bezpłatne szkolenie zawodowe i pośrednictwo pracy, indywidualne doradztwo, wsparcie grupowe. Takie działania i oferta Zakładu mają na celu przywrócenie tych osób na rynek pracy. (Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!)

Po przez moją platformę, proszę o zgłaszanie się osób potrzebujących wsparcia na adres email minawetp@wp.pl. Przydzielanie takich osób do odpowiednich firm zajmujących się propozycjami pracy i szkoleń, będzie mojej Fundacji głównym działaniem w tej sprawie.

Krótki opis siebie, co potrafisz, w czym jesteś najlepszy i co chciałbyś robić w swoim zawodowym życiu, jak również info o tym jeśli nie masz pomysłu na siebie, proszę także kierować na wyżej wymieniony adres.

 

Skocz do projektów realizowanych przez Fundację „Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego” –

ZAPOWIEDŹ RELACJI Z PROJEKTU I WYSTAWY KREATYWNE MAMY

PROJEKT „BOBASY W KUCHNI” Z WYSTAWĄ I KONKURSEM FOTOGRAFICZNYM ORAZ PRAKTYKA DLA UCZNIÓW REKLAMY

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.