Home / INNE / ZSZYJ SWÓJ BUDŻET – SZYCIE RĘCZNE I EKOLOGIA W PRAKTYCZNYM, INSPIRUJĄCYM GOSPODARSTWIE DOMOWYM – projekt współfinansowany ze środków z Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

ZSZYJ SWÓJ BUDŻET – SZYCIE RĘCZNE I EKOLOGIA W PRAKTYCZNYM, INSPIRUJĄCYM GOSPODARSTWIE DOMOWYM – projekt współfinansowany ze środków z Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż stworzona przypadkiem sukienka w całości uszyta ręcznie przez Panią Prezes naszej fundacji, została doceniona a nawet poproszono ją o możliwość posiadania takich sukienek przez mieszkanki gminy Barczewo i nie tylko. W związku z tym, uczęszczając na szkoleniu z pisania projektów organizowanego przez:

SEN Stowarzyszeniem Edukacji Nieformalnej Elgnówko 13,11-015 Olsztynek oraz Stowarzyszeniem Robimy Bo Chcemy Waszulki 50, 13-100 Nidzica, napisaliśmy taki projekt.

Spróbowaliśmy swoich sił, jako młoda fundacja i zostaliśmy wyróżnieni dotacją w celu realizacji pomysłu, jakim jest projekt pt. „Zszyj swój budżet”. W naszym projekcie, chcemy nauczyć mieszkanki Gminy Barczewo szycia ręcznego właśnie takich sukienek, podkreślając przy tym ważne elementy ekologi, oszczędność finansową poprzez szycie ręczne bez użycia maszyn do szycia, czy energii elektrycznej a także wydobyć kreatywność i kobiecość każdej z uczestniczek projektu poprzez formę sesji zdjęciowej oraz prezentując się w pokazie mody w swoich wytworzonych ręcznie sukienkach.

Projekt przewiduje 4 spotkania, w których uczestniczki nauczą się wykrojów, szycia ręcznego i ściegów maskujących oraz oszczędności z przeróbek ubrań, czy kreatywności, gospodarności oraz poczucia własnej własności, jako piękno kobiece.

W październiku na 4 i ostatnim spotkaniu uczestniczek projektu, odbędzie się pokaz mody w którym uczestniczki zaprezentują swoje dzieła i detale szycia oraz powstanie sesja ukazująca kobiece piękno, ale i gospodarność oraz kreatywność kobiecych rąk.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i przekazanie nam dofinansowania na realizacje projektu „ZSZYJ SWÓJ BUDŻET”- SZYCIE RĘCZNE I EKOLOGIA W PRAKTYCZNYM, INSPIRUJĄCYM GOSPODARSTWIE DOMOWYM – współfinansowany ze środków z Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Serdecznie zapraszamy do zgłoszeń uczestnictwa poprzez formularz do projektu „ZSZYJ SWÓJ BUDŻET”. Ponieważ rekrutacja jest krótka z tego powodu, że większość uczestniczek już mieliśmy zgłoszonych do projektu jeszcze zanim złożyliśmy projekt o dofinansowanie na ten cel, miejsc wolnych jest niewiele. Oficjalne wyniki zakwalifikowania się do projektu będą ogłoszone mailowo w dniu 01.07.2023r. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia można wysyłać na skrzynkę fundacji tj. fundacjainwestycjekapitalu@gmail.com Zgłoszenia można wysyłać do dnia 30.06.2023 r. do godziny 24:00 – liczy się godzina wpływu na pocztę mailową fundacji.

Najlepiej skopiować treść umieszczoną tu poniżej do maila, wypełnić brakujące miejsca oraz podpisać mail, oryginał treści zostanie uzupełniony o podpis ręczny przy najbliższym spotkaniu w Barczewie, o którym powiadomimy uczestniczki projektu mailowo. Proszę pamiętać, że mogą zgłaszać się tylko mieszkanki Gminy Barczewo.

Każde zgłoszenie, otrzyma odpowiedź o zakwalifikowaniu się lub nie do projektu w dniu 1 lipca 2023r.

Proszę się nie martwić, jeśli ktoś z Państwa się nie dostanie, ponieważ będziemy się starać projekt ten powtórzyć i znów uruchomić tak, aby każda pragnąca nauczyć się szycia ręcznego Pani miała tę możliwość. Można pisać na mail fundacji i zgłaszać zapotrzebowania również w innych Gminach.

Pozdrawiamy.

Zarząd Fundacji Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego

—– dane do skopiowania i przesłania z uzupełnionymi danymi w mailu

lub skopiować do word wypełnić i wydrukować, podpisać pełnym imieniem i nazwiskiem i przesłać na maila fundacji skan —–

PROSZĘ WYPEŁNIĆ DRUKOWANYMI LITERAMI

Imię i nazwisko …………………………………………………………………………….…….……

Data urodzenia: ……………………..…  

Adres do korespondencji: 


kod ………………………… miejscowość: ……………………..…………………….……….powiat……………………………..…………

gmina………………………………………………. ulica: …………………………………………………….……… nr………………..                 

Dane kontaktowe:

tel.: ……………………..……………….., e-mail: ……………………….……………………….., fax: …………………………..

Dane potrzebne do zakupu materiału

Rozmiar sukienki S/M/L/XL/XXL/XXXL –

Wysokość –

Czytelny podpis uczestnika

                              ..………………….…..…………………….”

Resztę danych z załącznika doślemy mailem po otrzymaniu zgłoszeń i kwalifikacji do projektu.

Uzupełnienie wpisu w dn. 01.07.2023r.

Informujemy iż, otrzymaliśmy zgłoszeń 8 do projektu a według planu możemy zakwalifikować tylko 6 Pań. Ze względu, że jest to nasz pierwszy taki projekt, Zarząd Fundacji postanowił rozpatrzyć pozytywnie i przyjąć wszystkie 8 zgłoszeń. Wszystkim zakwalifikowanym Paniom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do naszej kreatywnej, pięknej przygody z szyciem ręcznym.

Zdradzimy jeszcze, że zapraszamy do naszej wspólnej zabawy Gości specjalnych, na razie to niespodzianka któż to będzie.

Pozdrawiamy

Zarząd Fundacji

Leave a Reply

Your email address will not be published.