Wiele ludzi zaangażowanych w ten Projekt działało z pasją, aby sesja i spotkanie wyszło super i tak też było. Oto druga modelka pani Kasia, pokazywałam już ją na zdjęciu głównym w I części fotorelacji z projektu „Jesteśmy Piękne Zawsze”. Jest to mama Maksa, chłopczyka który wiernie jej towarzyszył, aż do zakończenia naszego wydarzenia.
Gdy zobaczyłam ich razem jak wchodzili do Akademii Fryzjerstwa, aby panią Kasię tam uczesano, byłam pełna podziwu. Maksio był tak cierpliwy i grzeczny… Dlatego postanowiłam i o nim napisać.
W sklepie Większe Klimaty także był z nami do samego końca. Były to licząc od przygotowania fryzury łącznie 4 godziny. Mój synek już o godzinie 20:30 był zmęczony, w związku z czym nie ma go na zdjęciu głównym ani mojej córki. Ja też miałam wsparcie w dzieciach, za co im bardzo dziękuję. Jako pomysłodawca i organizator imprezy miałam mnóstwo pracy, tym bardziej że musiałam dograć i dopilnować każdy szczegół, który zaplanowałam, aby to wydarzenie się odbyło i było tak wyjątkowe, także fotografowałam. Już od godziny 15:00 dbałam o to, aby panie czuły się wszędzie wyjątkowo. Wracając jeszcze do Maksia, synka pani Kasi, to trzeba wspomnieć, że bardzo był dumny z mamy i nie mógł się napatrzeć jak pięknie wyglądała.
Oto przygotowania:
W Akademii Fryzjerstwa fryzurą pani Kasi zajęła się Marta Szumacher.
Marta Szumacher – Mistrz Polski w kategorii technicznej, czyli męskiej. Uwielbia startować w konkursach fryzjerskich, bo to daje jej dużą motywację do dalszej pracy. Mówi, że kocha to co robi, bo fryzjerstwo to jej pasja. Czesanie do pokazów i sesji ją inspiruje, wtedy ma możliwość zrobienia czegoś innego, niezwykłego na co raczej normalnie żadna klientka by się nie zgodziła.
W pomieszczeniach Większe Klimaty.
Z panią Kasia na zdjęciach, Eliza Jaskólska przygotowująca makijaż.
Dwa zdjęcia pod spodem wykonała uczennica z Liceum Plastycznego Izabela Bartoszewicz.
Krzysztof Hatowski z Akademii Fryzjerstwa poprawia pani Kasi fryzurę.
Początek sesji, pan Bartosz Ordelewski opiekun uczniów z Liceum Plastycznego fotografuje panią Kasię.
Ciąg dalszy kolejnych zdjęć już wkrótce…
Skocz do I części projektu ( by przejść do ARTYKUŁU kliknij w tekst na fioletowo)
Skocz do III CZĘŚCI PROJEKTU
Kolejne zdjęcia z wydarzenia, tym razem wykonane przez ucznia Liceum Plastycznego Rafała Idczaka.
Rafał Idczak – Uczeń Państwowego Liceum Plastycznego w Olsztynie o specjalności Ceramika. Ma 20 lat i już właśnie niedługo, bo w maju 2016 r. kończy liceum. Interesuje się fotografią, filmem, sztuką nowoczesną, rzeźbą i malarstwem. Sam tworzy w geście sztuki nowoczesnej. Jeśli chodzi o fotografię, to zajmuje się głównie bardziej jej stroną artystyczną, zwykle dość abstrakcyjną i fotografią manipulowaną (programy graficzne ect.). Rzeźba jego to głównie konceptualna bądź abstrakcja. Maluje tzw. „glitch” czyli obraz celowo „zepsuty” przez samego autora. Lubi też elektroniczne gadżety i wszelkiego rodzaju nowinki techniczne. O takich projektach mówi, że są bardzo fajną ideą, ponieważ dają one szansę młodym osobom, takim jak on, aby trochę popracować a tym samym zdobywać doświadczenie.
Marzy mu się szkoła filmowa w Łodzi. – Trzymamy kciuki Rafale, powodzenia!
Oto jego glitch, dla przykładu cóż to. :-)
( Informuje również zainteresowanych, że zdjęcia będą wszystkie wrzucone w kolejnych częściach fotorelacji, proszę się nie martwić, pamiątek z tego spotkania będzie mnóstwo. ) :-)