Home / SPOŁECZNE / III CZĘŚĆ PROJEKTU „JESTEŚMY PIĘKNE ZAWSZE” PANI BEATA I TRZY NIESPODZIANKI

III CZĘŚĆ PROJEKTU „JESTEŚMY PIĘKNE ZAWSZE” PANI BEATA I TRZY NIESPODZIANKI

Mimo, iż pani Beata jest dziś bohaterką artykułu, pojawią się w nim i inne zdjęcia. Przedstawię jedną z uczennic Liceum Plastycznego, Paulinę Sułkowską, osobę bardzo zaangażowaną w ten projekt. Dziękuję Paulino!

Paulina Sułkowska, 19 lat, uczennica Państwowego Liceum Plastycznego w Olsztynie, uczy się na kierunku o specjalizacji Dekorowanie Wnętrz. Jej zainteresowania to szeroko pojęta sztuka, przedstawiona w formie wizualnej, muzycznej i plastycznej, a także zajęcia niewymagające zdolności manualnych, jak np. psychologia oraz języki obce i podróże. Fotografuje amatorsko, a sesje przygotowuje sama, dba o każdy szczegół, począwszy od makijażu i stroju, na edycji zdjęć kończąc. Pasjonuje ją design i wzornictwo. Pojęcie estetyki w jej oczach jest bardzo szerokie – preferuje dobrze wyważony eklektyzm.

 

W Akademii Fryzjerstwa pod kierownictwem Adama Przybysza, czesała panią Beatę, Dorota Rudnicka.

 

Jeszcze przed efektem końcowym i bez makijażu a i tak piękna.

 

pani Beata Akademia Fryzjerstwa 5

Dorota Rudnicka  – pani Dorota jest profesjonalistką, najbardziej lubi czesać skomplikowane fryzury, ma ogromną cierpliwość. Pamiętam, jak pomagała chłopakom w przygotowaniu swoich modelek. :-) Mnie też poprawiała fryzurę, za co jej ogromnie dziękuję! :-) Moja burza loków zrobiona samodzielnie w domu, szybciutko mi się rozwaliła, a to co zrobiła Dorotka na mojej głowie, trzymało się jeszcze kolejny dzień.

Z panią Dorotką po czesaniu

Wracając do słów o niej: Sama uważa, iż niezależnie od tego jak jest źle, zawsze stara się być optymistką. Fryzjerstwo to jej pasja. Lubi wyzwania związane z uczesaniami okolicznościowymi.

A teraz już nasza modelka,  pani Beata w pomieszczeniach sklepu Większe Klimaty. Wybór stroju nie był łatwy, ale się udało. Właścicielki sklepu zatroszczyły się o to, aby w sklepie był duży wybór. Jeśli są osoby zainteresowane ubraniami większych rozmiarów, sklep Większe Klimaty znajduje się w Olsztynie przy ul. Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 25E lok. 015.

 

Makijażem pani Beaty, zajęły się uczennice Szkoły Urody pani Magdaleny Fedor o specjalności w makijażu.

Pani Beatka w Większych Klimatach

Nie pisałam jeszcze o kilku uczennicach AP Edukacji SP. Z o.o. Dziś przedstawię Dominikę Dreźniak. To osoba w czarnej bluzce. Ma 22lata, niedługo 23. Studiuje dziennie na Wydziale Sztuki na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuk Plastycznych oraz zaocznie w szkole urody AP Edukacja Sp. z o. kosmetykę. Jej pasją jest jazda konna oraz malarstwo.

Pani Beatka w Większych Klimatach 8

 

 

 

DSC07698

 

Krzysztof Hatowski z Akademii Fryzjerstwa Adama Przybysza, przed samą sesją, poprawia fryzurę pani Beaty, przygotowaną wcześniej w Akademii.

 

Pani Beatka w Większych Klimatach 21

Pani Beata ma tak dużo fajnych zdjęć, że koniecznie należało je tutaj wszystkie wkleić. :-) Wspaniała modelka i piękna kobieta.

 

Oto zdjęcia reportażowe Pauliny Sułkowskiej.

DSC07911

DSC07736

DSC07713

 

Skocz do CZĘŚCI I PROJEKTU

Skocz do CZĘŚCI II PROJEKTU

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.