Home / SPOŁECZNE / PROMOCJE społeczne / WYDARZENIE MODOWE CAŁY FASHION W DWORKU DĘBÓWKO – RELACJA

WYDARZENIE MODOWE CAŁY FASHION W DWORKU DĘBÓWKO – RELACJA

Nieopisane jest, czym może zaskoczyć nas moda, ekologia oraz pomysły i talent Barbary Cały!

Dnia 19 listopada 2022r., w klimatycznych wnętrzach Dworku Dębówko w Bartoszycach, odbyło się pierwsze modowe wydarzenie Cały Fashion na Warmii i Mazurach! Cały lokal po brzegi wypełniony był gośćmi.

Nad wydarzeniem Honorowy Patronat objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, za co serdecznie dziękujemy w imieniu organizatorki Pani Barbary Cały oraz swoim i pozostałych Partnerów.

Przegląd Twórczości Barbary Cały obejmował kreacje, jakie były pokazywane w największych modowych miastach na Świecie tj.: Paryż, Berlin, Monte Carlo, Kazachstan, Uzbekistan, Mediolan, Dubai, Rzym m. in. kolekcje Gold Dubaj, czy ekologiczna.

Patronaty medialne nad wydarzeniem objęli:
MADE IN Warmia & Mazury

oraz Stowarzyszenie Program Czysta Polska.

Partnerzy wydarzenia:
Dworek Dębówko – współorganizator/ gospodarz.
Fundacja Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego Agnieszka Maliszewska -prezes Zarządu fundacji – wsparcie organizacyjne. Promocja wydarzenia, grafika, plakaty, zaproszenia, dokumentacja oraz foto-reportaż. A także ekipa fundacyjna (zdjęcia, filmy z wydarzenia, publikacje).
Barbara Syjczak – SALON BEAUTY – dbająca o fryzury i makijaż modelek.
MK Monika Kwiatkowska – BEAUTY – dbająca o makijaż modelek

oraz nasza wspaniała prowadząca/ prezenterka – Renata Domżalska i piękne Modelki: Pola Domżalska, Marta Piasecka, Sylwia Świerżewska, Monika Kwiatkowska, Patrycja Trzeciak, Kalina Patrycja Trzeciak, Marcela Świderska oraz pozostałe modelki. Byłyście niesamowite!

Wymienić koniecznie trzeba z ramienia Fundacji Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego znakomity fotograf Paweł Szwajkowski, niejednokrotnie biorący udział w wielu projektach społecznych fundacji. Wielkie podziękowania za wykonaną przepiękną pracę, która będzie służyć historii i Dziedzictwu Kulturalnemu oraz Narodowemu! Zdjęcia jego autorstwa są z białymi obwódkami, na których znajduje się jego strona www. W publikacji pojawią się także zdjęcia autorstwa Miny Wetp, bardziej związane z dokumentacją i obrazem perspektywy.

Relacja wideo oraz fotograficzna

Zdjęcia i filmy będą sukcesywnie się tu pojawiać. Dziś wrzucamy szybciutko pierwsze przygotowane już do publikacji materiały. Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku, komentowania oraz udostępniania. Miło jest widzieć zainteresowanie oraz Wasz odbiór, aby kolejne wydarzenia mogły być coraz lepsze a także skupiać wielu partnerów i wszystkich chętnych do pomocy! Zawsze miłe widziane współprace. 

Nie bylibyśmy też sobą, gdyby w tej publikacji nie pojawiły się zdjęcia trochę zmodyfikowane bajkowo. Artystka jest w nas bardzo mocno a inspiracje trudno nie poczuć patrząc na ten cały nićmi wyszywany Świat kolekcji Basi Cały!

Trwa uzupełnianie wpisu… o filmy wideo oraz zdjęcia.

Sesja Pawła Szwajkowskiego z modelkami po pokazie w kreacjach Barbary Cały zjawiskowa!
Na ten moment wrzucamy tylko kilka zdjęć, ale też pojawi się ich więcej.

Dziękujemy organizatorom, partnerom i wszystkim, którzy wspierali, pomagali… ❤❤❤ To było niesamowite wydarzenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published.