Home / SPOŁECZNE / PROMOCJE społeczne / SESJA JESIENNA DO PROMOCJI PROJEKTU ZSZYJ SWÓJ BUDŻET GLOBALNIE – SZYCIE BEZ UŻYCIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ

SESJA JESIENNA DO PROMOCJI PROJEKTU ZSZYJ SWÓJ BUDŻET GLOBALNIE – SZYCIE BEZ UŻYCIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Promujemy szycie ręczne bez użycia energii elektrycznej. Wykonane w projekcie, który promujemy jesienną sesją sukienki, zostały wykonane przez uczestniczki całkowicie ręcznie, tylko za pomocą igły i nitki.

Chcemy by ta idea poszła dalej w Świat, aby chronić naszą planetę przed globalnym ociepleniem, ale i promować rękodzielnictwo. Wspominając tutaj także o pomysłowości i kreatywności kobiet, co można zrobić z materiałem, lub z materiałami, aby nadać materiałom drugie życie, co przekłada się także na oszczędność domowego budżetu.

Szycie odczarowujemy po to, by pokazać także przy tym, że kobiety mogą także być mega kobiece, delikatne, ale i silne w dążeniu do wyznaczonego celu. Piękno, odwaga, pracowitość, zaradność – te cechy odgrywają tu ogromne znaczenie i tego także uczył projekt i niech rozsiewa się swoimi wartościami dalej.

Projekt dofinansowany ze środków programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. 

Realizatorem projektu jest nasza fundacja, operatorem SEN Stowarzyszenie Edukacji Nieformalnej oraz Stowarzyszenie „Robimy bo chcemy”.
Zszyj swój budżet” to szycie ręczne i ekologia w praktycznym, inspirującym gospodarstwie domowym.

Na zdjęciach Modelka: Emilia Mścigniewa. Zdjęcia wykonane przez Fundację Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego. Emilii za udostępnienie swojego wizerunku dla promocji projektu bardzo dziękujemy.

Oficjalne zakończenie projektu pod linkiem: OFICJALNE ZAKOŃCZENIE PROJEKTU ZSZYJ SWÓJ BUDŻET I POKAZ MODY USZYTYCH RĘKODZIELNICZO SUKIENEK – Projekty Fundacji Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego (tworczoscipasja.pl)

Zszyj swój budżet
❤

Leave a Reply

Your email address will not be published.