Home / SPOŁECZNE / KLIENTKA SKLEPU WIĘKSZE KLIMATY PANI IWONA W PROJEKCIE JESTEŚMY PIĘKNE ZAWSZE, W KAŻDYM ROZMIARZE ORAZ IZABELA I RADEK

KLIENTKA SKLEPU WIĘKSZE KLIMATY PANI IWONA W PROJEKCIE JESTEŚMY PIĘKNE ZAWSZE, W KAŻDYM ROZMIARZE ORAZ IZABELA I RADEK

Pani Iwonka w Większych Klimatach 10

Tak jak w I części projektu „Jesteśmy Piękne Zawsze” wspomniałam, oprócz modelek 50,60 plus, brały udział również w tym niezwykłym wydarzeniu klientki sklepu „Większe Klimaty”. Jedną z nich była pani Beata prezentowana w III części projektu, dziś przyszła kolej na panią Iwonkę.

Pani Iwonka zawsze, gdy ją widzę tryska energią i uśmiechem. Widać to również na zdjęciach reportażowych.  W pierwszym artykule z tej serii informowałam, że zdjęcia sesyjne wykonane przez osoby z Liceum Plastycznego, będą w ostatniej części relacji z tego projektu. Powtarzam to, bo wiem, że na pewno większość z was na to czeka.

Oto prezentacja zdjęć w Akademii Fryzjerstwa pana Adama Przybysza. Czesał panią Iwonkę uczeń Akademii Radek Piórek.

pani Iwonka w Akademii Fryzjerstwa 4

Radek Piórek Akademia Fryzjerstwa

Radek Piórek, dwudziestolatek. Miły, sympatyczny chłopak, uparcie dążący do celu. W jego centrum zainteresowań jest głównie fryzjerstwo – zawód bardzo odpowiedzialny, wymagający ogromu wkładu od siebie. Jak sam mówi, z pokorą przyjmuje wszelkie porażki i dąży do ich poprawy. Często uśmiechnięty i z wielkim poczuciem humoru podchodzi do życia i ludzi.

Krzysztof, inny uczeń Akademii pana Adama Przybysza, chciał troszkę mi pomóc, abym zapamiętała który to Radek (przygotowując relację z tego wydarzenia), więc podpisał info, a że fotografie wyszły uroczo to pozwoliłam sobie je tu wkleić. To dla Was chłopaki. :-)

(Informacyjnie – Krzyś w dniu dzisiejszym czyli. 06.04.2016 r. zdobył I miejsce w Konkursie Fryzjerskim organizowanym przez Zespół szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie, w kategorii Męska Fryzura Klasyczna) Był to I Międzynarodowy i VII Ogólno-polski Konkurs Fryzjerski. Krzyś Gratulujemy!

 

Przejdźmy teraz do pozostałych zdjęć bardzo kobiecej naszej modelki, czyli pani Iwonki.

 

W pomieszczeniach i w ubiorach sklepu Większe Klimaty…

Pani Iwonka w Większych Klimatach 1

Pani Iwonka w Większych Klimatach

Przygotowania makijażu przez uczennice Szkoły AP Edukacja Sp. Z o.o. pod dyrekcją pani Magdaleny Fedor. Na zdjęciach obok pani Iwonki Beata Rajca wykonująca makijaż.

Pani Iwonka w Większych Klimatach 7

Pani Iwonka w Większych Klimatach 3

 

Pani Iwonka w Większych Klimatach 8

 

Pani Iwonka w Większych Klimatach 15

Pani Iwonka w Większych Klimatach 14

Pani Iwonka w Większych Klimatach 18

 

Prezentacja zdjęć reportażowych uczennicy Liceum Plastycznego Izabeli Bartoszewicz, pod opieką nauczyciela pana Bartosza Ordelewskiego. Najpierw jeszcze przedstawienie postaci.

Izabela Bartoszewicz

Izabela Bartoszewicz – Ma 19 lat,  jest uczennica Państwowego Liceum Plastycznego w Olsztynie na specjalizacji ceramika. Poza sztukami plastycznymi interesuje się również muzyką i teatrem.

Jeśli chodzi o takie projekty społeczne uważa, że są bardzo wartościowe ze względu na aktywność jakiej wymagają, każdy z uczestników uczy się czegoś nowego i zdobywa ciekawe doświadczenie. Można również poznać wielu interesujących ludzi, rozwijających swoje pasje.

 

Oto zdjęcia wykonane przez Izę.

SONY DSC

SONY DSC

 

Odesłanie do I części projektu https://tworczoscipasja.pl/wszystkie-artykuly/projekt-spoleczny-jestesmy-piekne-zawsze-w-kazdym-rozmiarze-czesc-i-zarys-oraz-przedstawienie-bohaterow-wydarzenia/

Odesłanie do II części projektuhttps://tworczoscipasja.pl/wszystkie-artykuly/kolejna-bohaterka-projektu-jestesmy-piekne-zawsze-cudowna-mama-mateuszka-pani-kasia/

Odesłanie do III części projektuhttps://tworczoscipasja.pl/wszystkie-artykuly/iii-czesc-projektu-jestesmy-piekne-zawsze-pani-beata-i-trzy-niespodzianki/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.