Home / WSPARCIE

WSPARCIE

Kochani!

Z ostatniej chwili…

Mamy obecnie piękny cel, by wrsprzeć naszą cudowną Panią Basię Cały kreatorkę, twórcę pięknych własnoręcznie robionych na szydełku sukienek. Pokaz mody w Rzymie a wszystko kosztuje, nawet pokaz, aby tam się wystawić. Basia nie ma czasu zajmować się organizacją funduszy na te cele wiec my w tym roku chcemy Basi pomoc zrealizować jej kolejne marzenie i tworzenie dziedzictwa kulturowego za granicą. Nasza fundacja nie posiada finansów za to posiada różne umiejętności, które wykonujemy dla innych sercem.
Możecie przejrzeć stronę fundacji i zobaczyć, ile pięknych inicjatyw, projektów powstało tylko z serca bez środków finansowych nigdy o nie, nie prosiliśmy ale teraz potrzebujemy Waszego wsparcia liczy się gest nawet 1 zł czy 5 zł to już także wartość dla nas, bo zawsze z kimś możliwe jest szybsze osiągniecie celu.

Bardzo Was prosimy jeśli podoba Wam się co robimy, chcecie być cząstką naszych projektów i wsparcia dla utalentowanych osób to pomóżcie choćby takim małym gestem.
Z dopiskiem w przelewie „na cele statutowe fundacji” można wpłacić na konto fundacji darowiznę. Dyplomem i pięknym podziękowaniem zawsze podziękujemy każdemu darczyńcy.
Oto nasze konto:

MBANK 14 1140 2004 0000 3102 7981 2373

Ten pierwszy cel teraz priorytetowy.

CELE DZIAŁANIA KOLEJNE GŁÓWNE:

Wspieranie talentów, promocja ich po przez innowacyjne pomysły, kreatywność, warsztaty z Gosi specjalnymi dla dzieci i młodzieży jak i dorosłych. Wiek nie ma tu znaczenia liczy się cel i szczęście!
Fundacja swoimi predyspozycjami, pomysłami, zaangażowaniem i organizacją wydarzeń, projektów służy społeczeństwu poprzez prowadzenie wszechstronnej działalności promocyjnej, edukacyjnej, oświatowej i kulturalnej w zakresie nauki, kultury i sztuki oraz dziedzictwa kulturowego i narodowego.

Przyziemne marzenia, pomysły w dalszych etapach, stworzyć kreatywną szkołę dla osób, które posiadają talenty, wspieranie ich, rozwijanie.

Osoby chętne do wsparcia w różnej postaci, finansowej, rzeczowej czy własnej pracy wolontarystycznej na rzecz fundacji, prosimy o kontaktowanie się z nami poprzez mail, czy wiadomość tu lub na fb, będziemy Państwa firmy i nazwiska umieszczać w naszych projektach, jako Partnerów i szczytnie mówić o wyjątkowym wsparciu.

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy.
Jesli pojawia się wpłaty będą publikowane sprawozdania finansowe tak, by każdy widział działanie i przejrzystość kosztów działań oraz rozwój.

Serdecznie pozdrawiamy!
Dzień 01.10.2021r., jest ogromną dla nas radością, bo w tym dniu wpłynęła na konto pierwsza wpłata od kogoś spoza fundacji. To dla nas zaszczyt i radość. Niech dobro się rozmnaża i do Darczyńców wraca…

Serdecznie dziękujemy!

Ostatnie nasze działania społeczne w Gdańsku na dniu wolności można znaleźć na stronie głównej fundacji oraz w poście na fb.

Strona główna » WSPARCIE