Home / WSPARCIE

WSPARCIE

Kochani!

Z ostatniej chwili…

Mamy obecnie piękny cel, by wrsprzeć naszą cudowną Panią Basię Cały kreatorkę, twórcę pięknych własnoręcznie robionych na szydełku sukienek.

Szykuje się pokaz mody z niepełnosprawnymi i prezentacja ekologicznych sukienek w Japonii w OSACE to wszystko w 2025r.

Basia nie ma czasu zajmować się organizacją funduszy na te cele, wiec my w tym próbujemy pomóc jak tylko potrafimy.

Chcemy Basi pomoc zrealizować jej kolejne marzenie i tworzenie dziedzictwa kulturowego za granicą.

Nasza fundacja nie posiada finansów za to posiada różne umiejętności, które wykonujemy dla innych sercem.
Możecie przejrzeć stronę fundacji i zobaczyć, ile pięknych inicjatyw, projektów powstało tylko z serca bez środków finansowych.
Jeden jedyny projekt udało nam się zrealizować z dofinansowaniem szycie ręczne bez użycia energii elektrycznej by chronić nasze środowisko.


Nigdy nie prosiliśmy o wsparcie finansowe, ale teraz potrzebujemy Waszego wsparcia.
1 zł czy 5 zł każdy element wpłat będzie pomocny. Jeśli ktoś się zdecyduje wpłacić na ten cel prosimy o wpłatę z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”

Nie opłacamy żadnych wynagrodzeń osób zaangażowanych, bo jesteśmy wolontariuszami, tylko całość idzie na dany pomysł i projekt.

to już także wartość dla nas, bo zawsze z kimś możliwe jest szybsze osiągniecie celu.

Za każdą wpłatę odwdzięczymy się elektronicznym Dyplomem i pięknym podziękowaniem.

Oto nasze konto:

55160014621713456180000001  BNP Paribas (zmiana konta na te od 22.02.2024r. )

Ten pierwszy cel teraz priorytetowy.

CELE DZIAŁANIA KOLEJNE GŁÓWNE:

Wspieranie talentów, promocja ich po przez innowacyjne pomysły, kreatywność, warsztaty z Gośćmi specjalnymi dla dzieci i młodzieży jak i dorosłych.

Wiek nie ma tu znaczenia liczy się cel i szczęście!
Fundacja swoimi predyspozycjami, pomysłami, zaangażowaniem i organizacją wydarzeń, projektów służy społeczeństwu poprzez prowadzenie wszechstronnej działalności promocyjnej, edukacyjnej, oświatowej i kulturalnej w zakresie nauki, kultury i sztuki oraz dziedzictwa kulturowego i narodowego.

Przyziemne marzenia, pomysły w dalszych etapach, stworzyć kreatywną szkołę dla osób, które posiadają talenty, wspieranie ich, rozwijanie.

Osoby chętne do wsparcia w różnej postaci, finansowej, rzeczowej czy własnej pracy wolontarystycznej na rzecz fundacji, prosimy o kontaktowanie się z nami poprzez mail, czy wiadomość tu lub na fb, będziemy Państwa firmy i nazwiska umieszczać w naszych projektach, jako Partnerów i szczytnie mówić o wyjątkowym wsparciu.

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy.
Jesli pojawia się wpłaty będą publikowane sprawozdania finansowe tak, by każdy widział działanie i przejrzystość kosztów działań oraz rozwój.

Serdecznie pozdrawiamy!
Dzień 01.10.2021r., jest ogromną dla nas radością, bo w tym dniu wpłynęła na konto pierwsza wpłata od kogoś spoza fundacji. To dla nas zaszczyt i radość. Niech dobro się rozmnaża i do Darczyńców wraca…

Serdecznie dziękujemy!

Ostatnie nasze działania społeczne w Gdańsku na dniu wolności można znaleźć na stronie głównej fundacji oraz w poście na fb. Jak również projekt „Zszyj Swój Budżet”. 9 marca 2024r. ma odbyć się Gala dla realizatorów projektów, poinformujemy Was z wielką przyjemnością jak ona przebiegała i co przyniosła.

Strona główna » WSPARCIE