Home / SPOŁECZNE / FUNDACJA ZWIĄZANA Z KREATYWNOŚCIĄ OGŁASZA KONKURS PLASTYCZNY „RODZINNA WIELKANOCNA PALMA”

FUNDACJA ZWIĄZANA Z KREATYWNOŚCIĄ OGŁASZA KONKURS PLASTYCZNY „RODZINNA WIELKANOCNA PALMA”

 

Dziś Niedziela Palmowa ważny dzień dla chrześcijan w związku z tym Fundacja Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego ogłaszamy konkurs na kreatywną „Rodzinną Palmę Wielkanocną”, w formie rysunku, malunku w zasadzie dowolna forma wykonania jej na kartce A 4 jest dozwolona. Ponieważ są pytania czy Palmy robione własnoręcznie też mogą być, oczywiście odpowiadamy że wprowadzamy także taką formę do konkursu. Zdjęcie też Palmy Wielkanocnej robionej będzie brane również pod uwagę do konkursu.

Ważne informacje dotyczące konkursu.

Prace można fotografować, skanować i z informacją umieszczoną na dziele przez kogo został wykonany mile widziane. Prace mogą być grupowe domowe albo indywidualne. Można też podać miasto i szkołę dziecka jeśli wykonało ją samodzielnie dziecko.

Wszystkie prace proszę przekazywać wraz ze zgodą na publikację jej na stronie Fanpage Fundacji oraz tutaj na mail f.inwestycjekapitalu@wp.pl

Proszę link do ogłoszenia konkursu przekazywać swoim znajomym i wszystkim lubiącym działać plastycznie.  Konkurs trwa do piątku tj. do 10 kwietnia 2020 r.

Najciekawsze prace będą opublikowane w oddzielnym artykule a wszyscy uczestnicy otrzymają piękny, elektroniczny dyplom od Fundacji za udział w projekcie.

Można wklejać rysunki pod postem Fundacji i proszę odnaleźć ją na fb oraz wysyłać dodatkowo mailem ze względu na publikacje wyróżnień potrzebna jest lepsza jakość prac niż publikacja w komentarzach.

Będziemy zbierać głosy na Fanpage Fundacji przy waszych komentarzach, można głosować lajkując od momentu pojawienia się komentarza z zdjęciem pracy plastycznej. Ilość lików zadecyduje, które prace zostaną wyróżnione. Dodatkowo przyznamy wyróżnienia od Kapituły Konkursowej w której skład wchodzą Zarząd Fundacji oraz Ambasador konkursu poeta, reżyser i bajkopisarz Ksiądz Karol Misiewicz.

Najfajniejsze prace zostaną opublikowane w Świątecznym artykule internetowym. Każda rodzina, która weźmie udział w projekcie otrzyma piękny dyplom elektroniczny z podziękowaniami za udział w projekcie!
Do dzieła! Cudownej Palmowej Niedzieli! -składa Zarząd Fundacji!

Link do Fanpage Fundacji

https://www.facebook.com/tworczoscipasja/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.