Home / SPOŁECZNE / PROMOCJE społeczne / PROJEKT POMYSŁODAWCY Z PASJI DO ŚWIATA, NAUKI I EKOLOGII cz.1

PROJEKT POMYSŁODAWCY Z PASJI DO ŚWIATA, NAUKI I EKOLOGII cz.1

Dziś nasza fundacja chce przedstawić bardzo interesującego człowieka, którym zachwyciliśmy się obserwując jego działania związane z pomysłami, wykorzystaniem makulatury, dbaniem o ekologię, także naukę oszczędności po przez swoją pracę. Wideo które dziś opublikujemy, chcemy by służyło szkołom, by mogły edukować młodych ludzi, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, ale i by pokazać, jak cudowny jest umysł człowieka i jakie innowacje sam może tworzyć lub odtwarzać stare rzemieślnictwo.

Tak powstał pomysł na projekt pt. „Pomysłodawcy z Pasji do Świata, Nauki, i Ekologii”.

Jeśli ktoś zna jeszcze takich pomysłowych ludzi, którzy potrafią swoimi pomysłami uczyć nie tylko, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, ale i wprowadzają w to elementy ekologii, czy nauki, to czekamy na wasze zgłoszenia na maila:

fundacjainwestycjekapitalu@gmal.com

Film z Panem Michałem Łapińskim prezesem Fundacji Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych, to nie tylko prezentacja rękodzielnicza m. in. z makulatury powstania materiału przydatnego, który ogrzeje nam zimą piece, ale również ekologia, pomysłowość i nauka zasad fizyki w praktycznym przekładzie działania! Poznajcie tego pomysłowego człowieka i zachęcam wszystkie szkoły, grupy zorganizowane, ale i prywatne osoby do odwiedzenia Kaczego Bagna, to miejsce ma niesamowity urok, nie dość że jest tam smacznie to i twórczo oraz rozwojowo. Ofertę znajdziecie na stronie

kaczebagno.pl

Zachęcamy także do polubienia nas na FB

Fundacja Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego | Facebook

oraz Kacze Bagno również

Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych | Facebook

Zapraszam do obejrzenia filmu. Na końcu filmu możecie także zobaczyć różne aktywności, jakie proponuje to wyjątkowe miejsce!

3 komentarze

  1. Niesamowity człowiek! Brawo!

  2. Barbara Cały-Jabłońska

    Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie, jakie otrzymałam i nadal otrzymuję od fundacji Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego. Oby więcej tak kompetentnych i odpowiedzialnych ludzi stawało na mojej drodze. Tego życzę sobie oraz innym artystom.

Leave a Reply

Your email address will not be published.