Home / SPOŁECZNE / O PROJEKCIE SPOŁECZNY I WYDARZENIU IV EDYCJI URODZIN Z DAREM DLA DZIECI

O PROJEKCIE SPOŁECZNY I WYDARZENIU IV EDYCJI URODZIN Z DAREM DLA DZIECI

O WYDARZENIU

Kochani, mamy cudowne wieści!

Nasze Urodziny z Darem dla Dzieci IV edycji, które już niedługo, bo 13 marca 2021r. wystartują tu z wydarzeniem pięknych dla dzieci warsztatów, otrzymały już dwa Honorowe Patronaty. Pierwszy od Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza oraz drugi od Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej.

To nie koniec pięknych wiadomości. Również zgłosił się Doktor okulista z Gdańska, który zdiagnozuje chłopca z Urodzin z darem dla dzieci Adama. Adam nie słyszy od urodzenia, a z dnia na dzień traci wzrok.

Teraz po badaniu, jeśli już ustalimy, co może mu pomoc, będzie to kolejnym krokiem i celem także Urodzin. Uczenie młodego pokolenia pomocy innym jest ważnym elementem wychowawczym każdego z nas.

To wydarzenie, te nagrane specjalnie dla dzieci filmy o pasji artystów, kreatywności, ciekawości, różnych umiejętności, odpowiedzialności, będą pięknym wstępem do najwartościowszej edukacji i poznania wyjątkowych ludzi, którzy te filmy nam przysłali. Tym bardziej, kiedy Olsztyńskie Stowarzyszenie Głuchych specjalnie, także pracuje nad tłumaczeniem tych filmików, by dzieci niesłyszące mogły też się nimi cieszyć i z nich korzystać.

Proszę śledźcie koniecznie nasz Fanpage. Szykujemy wyjątkowy program z ciekawymi gośćmi specjalnymi. Filmy z warsztatami, będą dostępne dla wszystkich i oby niosły się w Świat. Zależy nam na tym, by każdy Rodzic postarał się, by ich Dziecko mogło obejrzeć wszystkie propozycje i poznać wyjątkowych Artystów działających w przepiękny sposób społecznie, edukacyjnie, kreatywnie.

#dladzieci #urodzinyzdarem #fundacja #telewizja #wiadomosci #projektyspoleczne #olsztyn #Łódz

https://www.facebook.com/TelewizjaKopernik/videos/728946794454977

Serdecznie Was pozdrawiam Agnieszka Maliszewska

wraz z wielkimi Sercami również innych!

Leave a Reply

Your email address will not be published.