Home / SPOŁECZNE / PROMOCJE społeczne / MIGAWKA – Dzień Polski w Amsterdamie pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MIGAWKA – Dzień Polski w Amsterdamie pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

28 października 2022r. w WestCord Fashion Hotel, odbył się Dzień Polski w Amsterdamie pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Prezentowana na sukience etola wykonana ręcznie z artystycznej koronki warmińskiej projektu Barbara Cały odgrywała kluczowe znaczenie w ubiorze dyplomatycznym na wystawie. Zainteresowanie polskimi elementami i materiałami wzbudzało zachwyt i wyjątkową serdeczność. Dzień i elementy kultury Polskiej w Amsterdamie możemy uznać za udane. Dziękujemy wszystkim za przybycie i rozmowy, nawiązane przyjaźnie i wymianę kulturową oraz dyplomatyczną. Dziękujemy Ministerstwo Kultury I Dziedzictwa Narodowego za wyróżnienie. Dziękujemy Fundacja Diversity Fashion Week za współpracę i możliwość rozstawienia naszego stoiska w wyjątkowym miejscu przy wydarzeniu Spotkania sieciującego Artystów z Europy i Świata. Dziękujemy Regionalnemu Ośrodkowi Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie za materiały z kulinariami naszego regionu i inne materiały ukazujące piękno naszych Polskich miejsc. Było to dodatkowym, interesującym elementem i wzbudzało pozytywne zaskoczenie uczestników spotkania. Zaowocuje to na pewno wizytami turystycznymi obcokrajowców w naszym pełnym kultury i sztuki oraz serdeczności kraju.

Wklejamy wpis z naszej strony na FB, kiedy publikowaliśmy na bieżąco o wydarzeniu. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i rozmowę.

POD SPODEM PRACE PREZENTOWANE NA WYSTAWIEDziękujemy, że jesteście z nami!

Leave a Reply

Your email address will not be published.