Home / SPOŁECZNE / AKADEMIA TWÓRCZEGO ROZWOJU BYSTRZAK W OLSZTYNIE – REKOMENDACJA

AKADEMIA TWÓRCZEGO ROZWOJU BYSTRZAK W OLSZTYNIE – REKOMENDACJA

fundacja rekomenduje Bystrzaka

Witam Kochani po dłuższej przerwie… spowodowane to było moim zaangażowaniem w rozwój dzieci w naszym powiecie, co bardzo mnie interesuje z racji tego, że mam ogromne chęci tworzyć ciekawe projekty dla tej grupy wiekowej. Jak sami dobrze wiemy dzieci dobrze jest rozwijać. Nie tylko twórczo, naukowo ale także przydało by się mile z nimi spędzać czas, bo to wyjątkowe osoby. Potrafią one chłonąć wiedzę w bardzo szybki sposób, jest to możliwe teraz w formie kreatywnej zabawy w godzinach popołudniowych właśnie w Akademii Twórczego Rozwoju Bystrzak przy ul. Augustowskiej 15 w Olsztynie, ale także w wielu szkołach i przedszkolach jeśli będzie takie zapotrzebowanie.

Moja Fundacja „Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego” rekomenduje te działania i tą wyjątkową jednostkę. Biorąc pod uwagę pracę rodziców do późnych godzin takie zajęcia poza lekcyjne w szkołach byłyby dla rodziców wybawieniem z kłopotu szybkiego odebrania dzieci ze szkoły zaraz po lekcjach, gdzie często jest to niemożliwe. Akademia Bystrzak działa na rynku polskim już od 10 lat i kształci 4 tysiące dzieci rocznie. Z żadnych zajęć dzieci nie wychodzą niezadowolone, czego mogłam sama doświadczyć sprawdzając osobiście.

Dnia 17 września 2016 r. jest okazja zobaczyć pokazy Akademii do których zachęcam.

Od godziny 10:00 trwają pokazy, w zależności od grup wiekowych.

Start jest o godzinie 10:00. W tym czasie Akademia zaprasza dzieci w wieku 3 lat.

Kolejno wiek 4-5 lat na godzinę 11:00.

6 latki na godzinę 12:00

oraz 7-8 latki na godzinę 13:00,

9-11 latki na godzinę 14:00,
12-13 latki na godzinę 15:00
Rozpiska: 10:00 KOLOROWY ŚWIAT (3 lata),

11:00 TAJEMNICZA PLANETA (4-5 lat),
12:00 KRAINA PRZYGÓD (6 lat),
13:00 WEHIKUŁ CZASU (7-8 lat),
14:00 DRUŻYNA WYNALAZCÓW (9-11 lat),
15:00 ODKRYWCY WIEDZY (12-13 lat).

Czas trwania spotkania 30 minut.

Kursy Akademii Bystrzak to kreatywna zabawa, która nie tylko wywołuje na twarzy dzieciaków zaciekawienie, radość, ale również buduje w rozwoju dziecka czynnik dodatni – nowoczesne metody szybkiego zapamiętywania, globalnego czytania, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem itd.

Dzieci w Akademii poznają jak stosować mapy myśli, dzięki nim nauka w szkole jaka przed nimi, może być wyjątkowo przyjemna a materiał łatwy do zapamiętania. Dzieci po przez zabawę poznają kraje, świat roślinny i zwierzęcy oraz eksperymentują… ucząc się przy tym podstawowych zasad fizyki i chemii. Ciekawe? Bardzo, a najbardziej ciekawe jest to, że cały czas przy tym się bawią i chcą więcej i więcej.

Telefon do kontaktu w celu zgłoszenia się na bezpłatny pokaz Akademii 661-723-923

Siedziba : ul. Augustowska 15, 500 m za Gracją.

Osoba do kontaktu: Karolina Piotrowska

Leave a Reply

Your email address will not be published.