Home / SPOŁECZNE / PROMOCJE społeczne / ZAPOWIEDŹ – PROMOCJA KULTURY POLSKIEJ W AMSTERDAMIE PRZY WYSTAWIE PRAC ARTYSTYCZNYCH UKAZUJACYCH 4 ELEMENTY NASZEGO DZIEDZICTWA

ZAPOWIEDŹ – PROMOCJA KULTURY POLSKIEJ W AMSTERDAMIE PRZY WYSTAWIE PRAC ARTYSTYCZNYCH UKAZUJACYCH 4 ELEMENTY NASZEGO DZIEDZICTWA

28 PAŹDZIERNIKA 2022 R. o godz. 18:00 w Amsterdamie przy niezwykłym wydarzeniu sieciowym dla Artystów z całej Europy i Świata, odbędzie się wystawa prac artystycznych dwóch Polskich Artystów.

Promocja kultury i sztuki naszego dziedzictwa organizowana przez Fundację Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego w partnerstwie z Fundacją DiversityFashionWeek z Amsterdamu zaprezentuje na wystawie 4 elementy sztuki w fotografiach. Zdjęcia modowe, abstrakcje, jeden w połączeniu z tematem dbania o środowisko naturalne, koronkę warmińską oraz projekty mody Polskiej stworzone przez Barbarę Cały. Dzień Polski w Amsterdamie objęty został Honorowym Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Rodaków w Amsterdamie serdecznie zapraszamy na ucztę polskiej kultury artystycznej w fotografiach, która odbędzie się przy Hotelu Westcord Fashion Hotel. Titus van Rijnstraat 269 – 1058 EV. Prosimy o elegancki ubiór, taki wymagany jest na wydarzeniu przy którym jest wystawa i nasz dzień.

Fundacja przygotowuje specjalnie na tę okazje katalog twórczości artystycznej Mina Wetp oraz Barbary Cały w języku angielskim, jako pamiątkę z wydarzenia. Będziemy go publikować w kolejnych wpisach razem z relacją. Zachęcamy do polubienia nas na Fb, by być na bieżąco w wiadomościach wizyty w Amsterdamie. A tam nie tylko takie atrakcje, ale dużo więcej cudownych wydarzeń o czym będziemy na Facebooku na bieżąco informować.

Pozdrawiamy Was ciepło i do zobaczenia!

Leave a Reply

Your email address will not be published.