Home / SPOŁECZNE / PROMOCJE społeczne / UDZIAŁ FUNDACJI W STREFIE SPOŁECZNEJ W GDAŃSKU – Wydarzenie w Europejskiej Stolicy Wolontariatu – Zapraszamy

UDZIAŁ FUNDACJI W STREFIE SPOŁECZNEJ W GDAŃSKU – Wydarzenie w Europejskiej Stolicy Wolontariatu – Zapraszamy

Z wielką przyjemnością informujemy, iż nasza Fundacja zakwalifikowała się do pięknego wydarzenia w Europejskiej Stolicy Wolontariatu, a jest nią nasze polskie miasto Gdańsk!

W dniach 4-5 czerwca 2022r. w związku z tym faktem, organizowana jest już 4 edycja Święta Wolności.

Dziękujemy serdecznie Fundacji Gdańsk za przyjęcie nas do swojego grona w sekcji: „Bez nas nie działa”. Przygotowaliśmy specjalnie na to wydarzenie warsztat pt.: „Stwórz swoją własną koszulkę”. Każdy uczestnik naszego warsztatu, będzie mógł zostać przez choćby niecałą godzinę Artystą, rozmarzyć się w kolorach. Swoje dzieła uczestnicy po warsztacie będą mogli zabrać na pamiątkę do domu, jak i nosić na co dzień.

Wydarzenie trwa od soboty do niedzieli w godzinach 10:00-18:00.

Nasz warsztat kreatywny odbędzie się 5 czerwca w Warsztatowni w Strefie Społecznej o godz. 14:00. Serdecznie zapraszamy! Do komentarza podpinamy link z wydarzeniem Fundacji Gdańsk! Tam znajdziecie dokładnie gdzie znajduje się ta strefa i gdzie będzie można skorzystać z bardzo szerokiego programu społecznego (Rzecz wspólna, Uczenie w działaniu, My z Wami, Tu nie ma miejsca na ale…, Miło cię widzieć, Bez nas nie działa, Hala Debat, Wwarsztatownia).

Link do wydarzenia na FB Fundacji Gdańskiej https://www.facebook.com/FundacjaGdanska/posts/1835664686623444

Fundacja zakwalifikowała się do pięknego wydarzenia w Europejskiej Stolicy Wolontariatu Zapraszamy do Gdańska 5 czerwca na kreatywne warsztaty malowania swoje własnej koszulki. Wydarzenie trwał od 4-5 czerwca 2022r.

Zapraszamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published.