Home / SPOŁECZNE / PROJEKT SPOŁECZNY „JESTEŚMY PIĘKNE ZAWSZE, W KAŻDYM ROZMIARZE” CZĘŚĆ I – ZARYS ORAZ PRZEDSTAWIENIE BOHATERÓW WYDARZENIA

PROJEKT SPOŁECZNY „JESTEŚMY PIĘKNE ZAWSZE, W KAŻDYM ROZMIARZE” CZĘŚĆ I – ZARYS ORAZ PRZEDSTAWIENIE BOHATERÓW WYDARZENIA

SONY DSC

SONY DSC

Projekt „Jesteśmy Piękne Zawsze, w każdym rozmiarze”, powstał w celu pokazania pań 50,60 plus w sesji fotograficznej. Poszerzyliśmy dodatkowo ten przedział wiekowy o dwie panie przed czterdziestką. Wydarzenie to okazało się nie tylko być świetną zabawą dla pań, ale również niepowtarzalnym dla nich prezentem z okazji Dnia Kobiet, bo działo się to 8 marca 2016r.

W Olsztynie w sklepie „Większe Klimaty”, którymi właścicielkami są Ewa Gołota i Małgorzata Maciejewska, nasze modelki, niektóre wierne klientki tego sklepu były malowane i stylizowane.

Właścicielkom sklepu serdecznie dziękujemy za udostępnienie lokalu i swoich strojów.

Oto one:

Od lewej Ewa Gołota, następnie Małgorzata Maciejewska.

Przed samą imprezą, w dniu 8 marca 2016 r. już od godziny 15:00, modelkami zaopiekowała się AF Akademia Fryzjerstwa pana Adama Przybysza, za co serdecznie dziękujemy. Na zdjęciu przedstawiamy panie po wykonanej sesji z reprezentantem Akademii, uczniem Adama Przybysza – Krzysztofem Hatowskim. Dbał on o fryzury pań przez całą imprezę.

W projekcie wzięli udział uczniowie szkół:

1. AF Akademia Fryzjerstwa z Olsztyna pod kierownictwem Adama Przybysza.

Adam Przybysz – Mistrz fryzjerstwa, kreator fryzur. Laureat konkursów fryzjerskich. Od 16 lat uczy w szkołach. Wiedzę zdobywa uczestnicząc systematycznie w szkoleniach w Polsce i za granicą, podnosząc własne kwalifikacje zawodowe w najlepszych Akademiach także na międzynarodowych pokazach, konsultacjach w światowych Akademiach Fryzjerstwa. Czeszą się u niego takie gwiazdy jak Iwona Pavlowić – jurorka „Tańca z Gwiazdami” oraz Ewa Cichocka – członek Kabaretu Czerwony Tulipan. Z powodzeniem prowadzi własną firmę w Olsztynie, przy ul. Wilczyńskiego 20. Ściśle współpracuje także ze szkołami. Ocenia i egzaminuje czeladników, mistrzów w Cechu Rzemiosł Różnych. Dla szkół zawodowych i średnich opracowuje programy nauczania i oceniania.
Jest jurorem konkursów fryzjerskich, organizatorem imprez charytatywnych, fundatorem nagród a także instruktorem szkolącym fryzjerów na rożnych poziomach zawodowych.

W swojej firmie zaopatrzonej w najnowocześniejszy sprzęt, zatrudnia i uczy osoby, które systematycznie biorą udział w szkoleniach podnoszących umiejętności zawodowe. Fryzjerstwo to jego pasja i tą pasją udaje mu się zarażać innych.

Adam Przybysz

Radek Piórek                 Marta Szumacher               Kamila Majek             Krzysztof Hatowski     Dorota Rudnicka

2. AP Edukacja sp z o.o. w Olsztynie, Policealna Szkoła Zawodowa o specjalności technik usług kosmetycznych pod dyrekcją Magdaleny Fedor. Za wykonane makijaże sesyjne dopasowane do typu urody i stroju serdecznie dziękujemy. 

Magdalena Fedor – Kreatorka stylu, od kilku lat niekonwencjonalna Trenerka skuteczności, specjalista w dziedzinie relacji i komunikacji, lecząca w piękny sposób umysły kobiet. Współpracuje z TVN Style w projekcie Sablewskiej Sposób na modę.

Grupa pani Magdaleny Fedor

Od lewej: Aleksandra Fedor-Samsel, Magdalena Fedor (dyrektor szkoły) z córeczką Wiktoria Fedor, Eliza Jaskólska, Dominika Dreźniak, Wioletta Sobolewska oraz Beata Rajca.

3. Liceum Plastyczne w Olsztynie pod opieką nauczyciela fotografii pana Bartosza Ordelewskiego. Za zdjęcia sesyjne modelek oraz teamów serdecznie dziękujemy. ( Wszystkie zdjęcia na czerwonym tle są zdjęciami wykonanymi przez gości zaproszonych z Liceum Plastycznego). 

Bartosz Ordelewski – Historyk sztuki, fotografik, nauczyciel związany z Liceum Plastycznym w Olsztynie oraz olsztyńskim Pałacem Młodzieży. Autor wystawy prac pełnych treści pod tytułem „Rynny, mury i  faktury”.

Uczniowie pana Bartosza Ordelewskiego

Od lewej: Paulina Sułkowska, Bartosz Ordelewski (nauczyciel), Rafał Idczak, Izabela Bartoszewicz.

Oto nasze panie:

1. Modelka – pani Anna.

Anna wymalowana2

2. Modelka – pani Beata.

Beata

3. Modelka – pani Iwonka.

Iwona

4. Modelka – pani Ania P.

Anna P

5. Modelka – pani Kasia.

Kasia

6. Modelka – pani Jadwiga.

Jadwiga No

7. Modelka – pani Ewa. (doszła bez stylizacji włosów w AF)

Ewa

Zdjęcia z sesji wykonane przez Liceum Plastyczne wszystkich uczestniczek będą pokazane w ostatniej części relacji z projektu.

Z powodu dużej ilości ciekawych zdjęć z fotorelacji, każda z pań będzie szczegółowo pokazana w dalszych częściach. Dziś pokażemy Annę.

1. Modelka – Anna.

Stylizacja włosów w Akademii Fryzjerstwa Adama Przybysza – Fryzurę przygotowała Kamila Majek.

Kamila MajekFryzjerstwo to jej praca ale nie tylko, także jest jej życiem i pasją. Osobiście woli fryzjerstwo damskie, bo bardziej jest kreatywne. Prywatnie mama 13 letniej Wiktorii, z która pasjonuje się końmi. 

anna5

Anna w pomieszczeniach Większe Klimaty, kolejne etapy.

Anna malowanie15

Makijaż Anny był pracą wspólną Każda z uczennic zajmowała się wybranym elementem twarzy. Beata Rajca i Eliza Jaskólska zadbały o oczy.

Beata Rajca (w granatowej kamizelce), lat 33. Zainteresowania: wizaż, psychologia oraz pole dance ( od  3 lat trenuje) Taki taniec to lekarstwo na umęczoną po codziennych problemach psychikę oraz gracja, seksapil, pewność siebie i piękno w kompakcie. Ma 6 letniego synka Wiktora.  Dąży do tego, aby wykonany makijaż wyglądał jak najbardziej naturalnie. Jak sama mówi: Wystrzałowo ale nie kiczowato, ostro ale nie wulgarnie. Chce by „wtapiał”się w kobiecą naturę. 

Eliza Jaskólska, lat 20. Uczy się zaocznie a w tygodniu zajmuje się swoją roczną córeczką.

W trakcie wydarzenia…

Wieksze Klimaty4

Skocz do CZĘŚCI II PROJEKTU

 Skocz do CZĘŚCI III PROJEKTU

Odesłanie do III części projektuhttps://tworczoscipasja.pl/wszystkie-artykuly/iii-czesc-projektu-jestesmy-piekne-zawsze-pani-beata-i-trzy-niespodzianki/

Odesłanie do IV części projektuhttps://tworczoscipasja.pl/wszystkie-artykuly/klientka-sklepu-wieksze-klimaty-pani-iwona-w-projekcie-jestesmy-piekne-zawsze-w-kazdym-rozmiarze-oraz-izabela-i-radek/

Odesłanie do V części projektu – https://tworczoscipasja.pl/wszystkie-artykuly/v-czesc-projektu-jestesmy-piekne-zawsze-modelki-anna-jadwiga-i-ewa/

Odesłanie do VI części – ostatniej projektu- https://tworczoscipasja.pl/wszystkie-artykuly/vi-ostatnia-czesc-fotorelacji-z-projektu-jestesmy-piekne-zawsze/

Leave a Reply

Your email address will not be published.